محل تبلیغات شما

مضطرب بودم و درگیر شب تاریکی
که وجودت به من آرامش هستی بخشید.

میلاد امام رضا علیه السلام، ضامن آهو، امام مهربانی و بخشندگی بر شما مبارک باد.
از محاسن این امام همام هرچقدر بنویسم کمه، سومین و آخرین بار سال ۹۷، درست زمان تولدش بود که طلبید، توفیق زیارت پیدا کردم و چقدر دلتنگ آن روز هستم.
بی آنکه متوجه گرمای تهران بگیر تا شاهرود و نیشابور بشم، چقدر مسیر ۱۴۰۰ کیلومتری رو با هیجان می رفتم، تنم خستگی نفهمید، بی خواب و استراحت :))
در راه هر چقدر ابهامات و مشغولیت های ذهنی داشتم رفته رفته که نزدیک‌تر می شدم، جواب آنها برایم روشن می شد و با دلی سرشار از یقین به آرامش می‌رسیدم.
نمیدونم کی قسمت میشه باز تو تولدش پیشش باشم ولی آرزو میکنم مثل قدیما، ملت مون سلامت، صمیمی و دلشون شاد باشه و همراه با اتفاقات خوب و خوش در مرقد مطهرش غرق در عشق آن امام عزیز بشیم.
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِیِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِیِّ النَّقِیِ‏ وَ حُجَّتِکَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّیقِ الشهید صَلاَةً کَثِیرَةً تَامَّةً زَاکِیَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً کَأَفْضَلِ مَا صَلَّیْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِیَائِکَ‏.

انسان در جست و جوی معنا

هفته سلامت با شعار سلامت برای همه

گرامیداشت هفته ی شوراهای آموزش و پرورش

امام ,چقدر ,عَلَى ,وَ ,تولدش ,میلاد ,میلاد امام ,امام مهربانی ,مثل قدیما، ,قدیما، ملت ,ملت مون

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

hemplisreta موبایل وحید لنگرود MobileVahid Wholesale NFL Jerseys Free Shipping | Cheap Elite NFL Jerseys Online From China remoconra Douglas's blog سایت کانون فرهنگی مبین کابینت دستگردی کتاب فروشی سازمان مدیریت صعتی meicrafoutrac اکسس پوینت